Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Grypa żołądkowa – jakie leki?

Zobacz artykuły na temat:żołądekbiegunkagrypawirusjelitachoroby układu pokarmowego
Mianem grypy żołądkowej, inaczej jelitowej, określa się niegroźne, okresowe zakażenie układu pokarmowego. Przyczyną grypy jelitowej jest infekcja wirusowa. Najczęściej odpowiedzialne za nią są rotawirusy, rzadziej norowirusy i adenowirusy. Zakażenia bakteryjne mają znacznie cięższy przebieg.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Jakie objawy wskazują na chorą trzustkę? [video]

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 16
dodano: 21:59 2016-04-13 przez: ~gość (91.214.*.*)
Najważniejsze to nie dopuścić do odwodnienia. Trzeba wiedzieć, kiedy jesteśmy w stanie działać sami a kiedy jest konieczna wizyta u lekarza. Szczególnie jeśli sprawa dotyczy dzieci. Trzeba pamiętać o elektrolitach, o podaniu probiotyków i leków zatrzymujących wymioty. Do tego dochodzi pytanie czy jest gorączka? Jeśli przebieg jest łagodny to warto zaopatrzyć się w acidolac i podawać jeszcze z tydzień po zakończeniu infekcji. Do tego leciutka dieta z ryżem, gotowaną marchewką, delikatny rosołek.
dodano: 01:04 2013-04-21 przez: Lekarowa (77.65.*.*)
Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje rozwolnienie w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę. Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu. Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/AC-Zymes-2-mld-flory-100-kaps./129
dodano: 20:49 2013-04-15 przez: ~misiek (37.30.*.*)
odgazowana cola czasami pomaga, ale lepiej wziąć nifuroksazyd i probiotyki, do tego pić orsalit i dużo przegotowanej wody. jeść i tak sie nie chce więc nie ma problemu.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter